Warsztaty kulinarne

Utworzono dnia 26.02.2018

W sobotę 24 lutego klasa IV b udała się wraz z wychowawczynią Małgorzatą Świerczyńską -Gid na warsztaty kulinarne do znanej w Słupsku pizzerii Va Bene. Uczniowie mocno podekscytowani dumnie kroczyli, dzierżąc w dłoniach własne wałki do ciasta. Po przybyciu na miejsce pod uważnym okiem profesjonalistów wyrabiali, wałkowali, komponowali, a także pięknie dekorowali przygotowane przez siebie pizze.

Wszyscy spisali się doskonale, atmosfera była wspaniała, a upieczone pizze zostały pochłonięte przez młodych kucharzy w mgnieniu oka.

Bardzo polecamy tę świetną, ale przede wszystkim ,,pyszną” zabawę.

Utworzono: 26.02.2018