Mistrzostwa Gminy Słupsk w piłce nożnej

Utworzono dnia 26.02.2018

W poniedziałek nasi uczniowie uczestniczyli w Mistrzostwach Gminy Słupsk w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Nasze zespoły zwyciężyły we wszystkich kategoriach: dziewcząt, chłopców (gimnazjum) i chłopców (klasy 7).
Szkołę reprezentowali:
CHŁOPCY (Gimnazjum)
Jakub Nadwodny
Maciej Kałamaga
Adrian Sujka
Jakub Janeczek
Maciej Winiarczyk
Krzysztof Pawluk
Krystian Podlasek
Marek Werenc
Bartosz Szyngier
Patryk Groblewski
Damian Greberski
Maciej Fabich
Julian Sztab

CHŁOPCY (klasy 7)
Jakub Strzębała
Kamiński Kordian
Piotr Jakubaszek
Emil Żurek
Jacek Nowak
Kacper Karbowiak
Dominik Kowalik
Karol Chabowski
Jacek Płotka
Dominik Milewczyk

DZIEWCZĘTA:
Oliwia Sienkiewicz
Julia Jakubaszek
Agata Pianka
Oliwia Bullmann
Weronika Jurczuk
Laura Kulas
Jagoda Grabowska
Zofia Grabowska
Katarzyna Olewińska

Utworzono: 26.02.2018