II Konkurs Matematyczny im. Justyny Janeczek

Utworzono dnia 18.05.2026

Dnia 15 maja  w  naszej szkole odbył się II Konkurs Matematyczny im. Justyny Janeczek. Wydarzenie miało charakter szczególny, ponieważ zostało zorganizowane, by uczcić pamięć naszej Koleżanki, cenionej Nauczycielki matematyki i Wicedyrektorki, która odeszła od nas dwa lata temu. Pani Justyna Janeczek przez 32 lata swojej pracy zaszczepiała w uczniach miłość do nauk ścisłych, łącząc przy tym profesjonalizm z ogromną serdecznością.
Celem konkursu było:

  • Upamiętnienie postaci, dorobku pedagogicznego i pasji śp. Justyny Janeczek.
  • Rozwijanie logicznego myślenia oraz umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Popularyzacja matematyki jako dziedziny przyjaznej i pasjonującej.
  • Promowanie zdrowej rywalizacji oraz integracji środowiska uczniowskiego.

Zwycięzców konkursu poznamy 1 czerwca.

Utworzono: 18.05.2026