II Konkurs Matematyczny im. Justyny Janeczek
Dnia 15 maja w naszej szkole odbył się II Konkurs Matematyczny im. Justyny Janeczek. Wydarzenie miało charakter szczególny, ponieważ zostało zorganizowane, by uczcić pamięć naszej Koleżanki, cenionej Nauczycielki matematyki i Wicedyrektorki, która odeszła od nas dwa lata temu. Pani Justyna Janeczek przez 32 lata swojej pracy zaszczepiała w uczniach miłość do nauk ścisłych, łącząc przy tym profesjonalizm z ogromną serdecznością.
Celem konkursu było:
- Upamiętnienie postaci, dorobku pedagogicznego i pasji śp. Justyny Janeczek.
- Rozwijanie logicznego myślenia oraz umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów.
- Popularyzacja matematyki jako dziedziny przyjaznej i pasjonującej.
- Promowanie zdrowej rywalizacji oraz integracji środowiska uczniowskiego.
Zwycięzców konkursu poznamy 1 czerwca.











