Godło Polski - konkurs rozstrzygnięty

Utworzono dnia 18.02.2018

Dnia  15 lutego 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Godło Polski", w którym wzięli udział uczniowie klas 0-III.
Na apelu Pan Dyrektor Łukasz Koss wręczył laureatom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Na koniec była chwila dla fotoreporterów.

Utworzono: 18.02.2018