A oprócz Zimowiska...

Utworzono dnia 11.02.2018

W drugim tygodniu ferii uzdolnione panie: Dorota, Basia i Bożenka wyczarowywały ścienne malowidła na górnym holu. Zaangażowanie w pracę było ogromne. Najpierw wśród gorących dyskusji powstawał projekt, potem trzeba było przenieść go na ścianę. Kolejną faza to pokrywanie ścian farbami, a najprzyjemniejszą częścią pracy było domalowywanie detali : a to kogucika na dachu, a to antenki... W wolnych chwilach pojawiała się też Pani Pedagog, aby dorzucić swoje trzy grosze. Więcej szczegółów 
będzie można obejrzeć w poniedziałek w szkole a teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć z kolejnych dni naszej działalności. Ostatnie zdjęcia przedstawiają składanie autografów i całe dzieło. Jak Wam się podoba?

Utworzono: 11.02.2018