Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Jezierzycach

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019
 

Nauczyciel

Zajęcia

klasa

Ilość godzin

Kiedy?

Sala

M. Chodorowska

rozwijające

1a

1

wtorek 8:00

39

J. Chołys-Klejment

rozwijające kreatywność

4b

1

środa 14:35

5G

dydaktyczno-wyrównawcze

4 ab

1

środa 8:00

5G

B. Frąckowska

chór

 

1

wtorek 14:30

4G

D. Grędecka

Czytanie jest fajne

1-3

1

indywidualnie

 

B. Groszek

rozwijające

1b

1

poniedziałek 12:45

37

B. Harach-Hałaburda

rozwijające

3a

1

poniedziałek 11:50

38

Młody Przedsiębiorca

3a

1

co druga środa 13:40

38

A. Hinc

Podstawy Przedsiębiorczości

4 ab

1

czwartek 13:40

gab. pedagog

G. Jeleniewska

koło filmowe

3bG

1

wyjazd do kina raz na miesiąc w piątek lub sobota

 

dydaktyczno-wyrównawcze

6b

1

poniedziałek 8:00

 

A. Krzaczek

koło kulinarne

6b, 7b, 1

1

poniedziałek 14:35

9G

koło z j. angielskiego

2a

1

wtorek 11:50

36

3G, 8

1

piątek 14:35

8G

dydaktyczno-wyrównawcze

7

1

czwartek 7:15

8G

dydaktyczno-wyrównawcze

7

1

czwartek 7:15

8G

M. Kuczyńska-Niewiarowska

rozwijające kreatywność

8a

1

środa 13:40 lub 14:35

5

rozwijające kreatywność

8b

1

wtorek 8:00

5

A. Lachowicz

Szachy i warcaby

1ab,

2a

1

poniedziałek 8:00

poniedziałek 11:50

 

4ab, 5b

wtorek 8:00, 14:35

D.Miecznikowski

sportowe

1

2

środa 12:45

 

2a, 3a

środa 13:40

gimnastyka korekcyjna

1-3

2

wtorek, piątek 12:45

 

M. Mikołajko

koło j. angielskiego

7

1

poniedziałek 7:15

8G

rozwijające kreatywność

4b

1

poniedziałek 14:35

8G

dydaktyczno-wyrównawcze/koło

8

1

piątek 14:35

 

dydaktyczno-wyrównawcze/koło

3G

1

piątek 14:35

 

M. Nawrocki

sportowe

3abG, 8ab

1

piątek 14:35

 

G. Opolski

rozwijające kreatywność

2a

1

czwartek 12:45

36

koło pierwszej pomocy

1-3

1

poniedziałek 8:00

36

B. Pioch-Juchniewicz

dydaktyczno-wyrównawcze

3bG

1

piątek 13:40

7G

rozwijające kreatywność

4a

1

środa 14:35

7G

rozwijające kreatywność

8b

1

czwartek 14:35

7G

koło matematyczne

4a

1

środa 8:00

4G

D. Prądzyńska

koło geograficzne

5 ab

1

środa 13:40

28

M. Rolirad

koło biologiczne

8a

1

poniedziałek 14:35

6G

B. Rudziecki

koło multimedialne

8a

1

czwartek 14:35

16

koło fizyczne

3G

1

wtorek 14:35

 

BRD

6,7,8, 3G

1

piątek 13:40

 

kawiarenka internetowa

 

1

wtorek 14:35

16

M. Sawicki

koło historyczne

7b, 3G

1

środa 8:00

 

M. Świerczyńska-Gid

koło chemiczne

3aG

1

czwartek 8:00

28

rozwijające kreatywność

4 ab

1

poniedziałek 14:35

28

M. Świnder

rozwijające kreatywność

8a

1

wtorek 8:00

1

dydaktyczno-wyrównawcze

3aG

1

wtorek 14:35

1


 

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny